Steam İndirimlerinde Artık Son Gün!

Steam indirimleri bu akşam resmen sona erecek. Pek çok oyunda önemli sonbahar indirimi fırsatları var ve bu fırsatlar saat 21.00’dan itibaren sonlanıyor.

Dünyanın en büyük sanal mağazalarından biri olan Steam’de indirim dönemi sürüyor. Sonbahar indirimleri kapsamında şu an pek çok oyun epey cazip fiyatlardan satılıyor.

GTA V’ten Half Life’a, Prince of Persia’dan Rainbow Six Siege’a kadar pek çok oyunda epey cazip indirimler bulunuyor ve bu indirimler bu akşam saat 21.00’da sona erecek. İndirimlerin bitmesinin ardından pek çok oyun uzun bir süre avantajlı fiyatlardan satılmayacak. Büyük bir olasılıkla sonbahar indirimlerinden sonra gelecek olan büyük çaplı indirim bir ay sonra yani yılbaşı zamanına denk gelecek.

Steam platformunda şu an oyunlarda inanılmaz indirimler var. Örneğin Tomb Raider, aldığı %85’lik devasa indirimle yalnızca 5 TL’den satılmakta. Son çıkan Tomb Raider oyunu olan Shadow of the Tomb Raider ise 102 TL’den alıcı bekliyor. Bu tarz büyük indirimlerden yararlanarak oyunları epey uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Ancak bunun için 21.00’a kadar artık son fırsattan yararlanmak gerektiğinin tekrar altını çizelim.