Steam’de Europa Universalis IV: Empire Founder Pack Hakkında Büyük Bir İndirim Başladı

Dünyanın önde gelen sanal mağazalarından biri olan Steam’de yeni bir indirim dönemi boy gösterdi. EUROPA UNİVERSALİS IV: EMPİRE FOUNDER PACK oyununda büyük bir indirim meydana geldi.

Strateji oyunlarını kısa süreliğine büyük indirimlerle satmaya başlayan Steam’de bu kampanya doğrultusunda en fazla dikkat çeken oyun EUROPA UNİVERSALİS IV: EMPİRE FOUNDER PACK oldu.

EUROPA UNİVERSALİS IV: EMPİRE FOUNDER PACK, strateji oyunları arasında iddialı bir yere sahip. Yüksek fiyatı nedeniyle pek çok oyuncu bu yapımı tecrübe edinememişti ancak şimdi gerçekleştirilen yeni büyük indirim sayesinde oyuncular EUROPA UNİVERSALİS IV: EMPİRE FOUNDER PACK oyununu oldukça uygun bir fiyattan satın alabilirler.

EUROPA UNİVERSALİS IV: EMPİRE FOUNDER PACK, yeni indirimle beraber 51,97 TL’den satılmakta. Oyunun eski fiyatı ise 145,00 TL idi. Böylece büyük bir indirimin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz.

Kampanya bir süre daha geçerliliğini koruyacak. İndirimden yararlanmak için EUROPA UNİVERSALİS IV: EMPİRE FOUNDER PACK resmi Steam sayfasını ziyaret ediniz.

Cevap bırakın