Steam’de Yeni Total War: Atilla Fırsatı!

Steam platformunda iddialı yeni bir kampanya daha başladı. Total War: Atilla oyunu kısa süreliğine büyük bir indirime girdi.

Son zamanlarda Steam’in hızına adeta yetişemiyoruz. Çok sayıda popüler oyunu sık sık büyük indirimlerle sunuyor. Bu indirimler yaklaşık olarak Şubat ortasında başladı ve hala devam ediyor. Bu kez de Total War serisinin değerli oyunlarından Total War: Atilla büyük bir indirim aldı. Oyunun fiyatı şu an sadece 40.00 TL.

Normalde Steam’de 80.00 TL ile alıcı bekleyen Total War: Atilla, %50 indirim aldı. Kampanya 15 Şubat tarihine kadar devam edecek ve en güzel yanlarından biri oyunda Türkçe dil desteğinin resmi olarak yer alması. Hem arayüz hem de alt yazı desteği sunan oyun, böylece yabancı dil bilmeyenler için biçilmiş kaftan.

Total War: Atilla oyununun piyasaya sürülme tarihi 17 Şubat 2015 ve oyun hakkında Steam’de yapılan yorumların çoğu olumlu. Creavite Assembly’ın geliştirip SEGA’nın yayınladığı oyun, üç adet de indirilebilir içeriğe sahip. İndirilebilir içeriklerde şu an için herhangi bir indirimin söz konusu olmadığının altını çizelim fakat yakın zamanda DLC’lere de indirim gelmesi bekleniyor.

Oyun ile ilgili inceleme puanları yüksek

Total Warn: Atilla için daha önce üç büyük oyun platformu bir inceleme yapmış ve oyuna hepsi yüksek puanlar vermiş. IGN puanı 81, DigitalSpy puanı 80 ve GamesRadar+ puanı 80. Ortalama 80 puan ile başarısını ortaya koyan bir oyun.