Stellaris Kısıtlı Bir Süre İçin Büyük Bir İndirime Girdi!

Alanının sevilen oyunlarından Stellaris, Steam platformunda büyük bir kampanyayla karşımıza çıktı.

Video oyunları Steam üzerinde zaman zaman büyük oranda indirimler alarak normalde olduğundan çok daha uygun fiyatlardan satılıyor. Gerçekleştirilen indirimler genellikle %50 ve üzerinde oluyor. Stellaris, beklentileri de aşarak tam %75 indirimli bir şekilde satışa sunuldu.

Oyunun resmi Steam sayfasından ulaşabileceğiniz indirim kapsamında oyunun fiyatının 59,00 TL iken yapılan %75 indirimle beraber 14,75 TL’ye gerilediğini görebilirsiniz. Bu avantajlı yeni fiyatı sayesinde oyuncu sayısının oldukça artması bekleniyor.

Geceye kadar ücretsiz oynayabilirsiniz

Oyunculara sunulan bir başka fırsat da saat 23.00’a kadar oyunun ücretsiz olarak indirilip oynanabilmesi. Eğer hemen ücretsiz indirirseniz geceye kadar oyunu herhangi bir para ödemeden test etme imkanınız var. %75 oranındaki büyük indirimin geçerlilik süresi ise 13 Mayıs günü saat 23.00’da sona erecek.

Stellaris Starter Pack ve Galaxy Edition paketlerinde de yine aynı şekilde büyük oranda indirimin bulunduğunu, bu paketlerin oyunun yalın sürümüne nazaran çok daha fazla içeriğe sahip olduğunu belirtelim.

Cevap bırakın