Sticky AI Uygulaması Yayınlandı

Sosyal medyanın öne çıkmaya başlamasıyla beraber sosyal medya için geliştirilen uygulamaların sayısı da bir hayli artmaya başladı. Özellikle görsel yönü öne çıkan sosyal medya uygulamaları için geliştirilen birçok yan uygulama olduğunu biliyoruz. Kimi zaman filtreler kimi zaman paylaşım uygulamaları olarak önümüze çıkan 3.parti uygulamalara bir yenisi daha ekleniyor. Sticky AI adı ile gelecek olan yeni uygulama sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız için resimlerinizden çıkartmalar oluşturmanızı sağlamakta.

Sticky AI adı verilen uygulamanın aslında tanıdık bir uygulama olduğunu belirterek başlayalım. Öyle ki uygulama Prisma Labs tarafından yayınlanıyor. Resimlerin sanatsal değerlerini öne çıkardığı belirtilen ve bu nedenle bir hayli ses getirmiş olan Prisma filtre uygulamasının yayıncısından gelen Sticky AI, birçok eğlenceli özelliğe de sahip.

Sticky AI Uygulamasının Özellikleri

Yayınlanan yeni uygulamanın özelliklerden bahsedecek olursak ilk olarak dikkati çeken nokta tabi ki çıkartmalar. Sticky AI uygulamasıyla beraber doğrudan kendi çıkartmalarınızı oluşturabiliyorsunuz. Üstelik bu çıkartmaları süslemeniz de mümkün. Bunun için yapabileceğiniz işlemler oldukça basit. İlk olarak Sticky AI uygulamasını açmanız gerekiyor. Uygulamayı açtıktan sonra ise yapmanız gereken işlem fotoğraf seçim ekranına gelmek. İsterseniz yeni bir fotoğraf çekerek isterseniz de var olan fotoğraflarınızı kullanarak çıkartmalar hazırlayabiliyorsunuz.

Sticky AI

Sticky AI ile çıkartma hazırlarken resimde sadece sizin bulunduğunuz alan kesiliyor. Yani arka planda yer alan bir resim varsa bu kısım siliniyor. Uygulama bunu yapay zeka ile yapabiliyor. Resimlerde sadece sizin kısmınız ele alınıyor. Bu bölümde kişiye özel filtreler oluşturulabiliyor. Sticky AI oluşturduğunuz çıkartmalara tüm özelleştirmeleri yapmanıza izin veriyor. İsterseniz arka planlara yeni görüntüler ekleyebiliyor, görüntülerinizi animasyon haline de getirebiliyorsunuz.

Bunun dışında uygulamanın üzerinden GIF çıkartmaları hazırlamanız da mümkün. Tüm bunlar için yapılacak çalışmalarla hazırlanmış olan çıkartmalar, doğrudan sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşılabilecek. Sticky AI uygulamasının hazırladığınız çıkartmaları doğrudan sosyal medya üzerinden paylaşmanız için özel bölümleri de bulunuyor. Ayrıca uygulamanın şu an için hem Android hem de iOS işletim sisteminde yer bulduğu da açıklandı.

Cevap bırakın