Strateji Oyunu Shadow Tactics: Blades of the Shogun İndirimde!

Strateji oyunları arasında önemli bir yere sahip olan Shadow Tactics: Blades of the Shogun, Steam üzerinde hatrı sayılır bir indirim aldı. İşte habere ilişkin detaylar…

Shadow Tactics: Blades of the Shogun, oyuncuyu bundan asırlar öncesine götürüyor ve oldukça ilginç bir deneyim kazanmasını sağlıyor. Mimimi Games tarafından geliştirilen oyun 2016 yılının sonlarına doğru piyasaya sürülmüş ve ilgiyle takip edilmişti. Şimdi de büyük bir indirim alıyor.

Oyun için tam %66 oranında indirim gerçekleştirildi. Böylece yeni fiyatı 20,06 TL oldu. Dileyen oyuncular Digital Collectors paketini de oldukça cazip bir indirimle satın alabilir.

Gizlilik üzerine kurulu taktiksel bir strateji oyunu olan Shadow Tactics: Blades of the Shogun, aynı zamanda ninja içerikleriyle de oyunculara hitap ediyor. Steam üzerinde çok olumlu derecelendirmesine sahip olan yapım, yeni indirimle beraber büyük bir ilgi göreceğe benziyor.

Gerçekleştirilen kampanya 22 Ağustos akşamına kadar devam edecek. Ardından oyun tekrar eski fiyatına dönecek. Acele etmenizi öneririz.

Cevap bırakın