Subnautica: Below Zero Aldığı Güncellemeyle Artık Çok Daha İddialı

Video oyunu kategorisinde farklı yapısıyla diğer oyunlar arasından kolayca sıyrılan Subnautica: Below Zero, şimdi yeni bir güncellemeyle karşımıza çıktı.

İlk versiyonu oldukça beğenilmiş ve sonrasında geliştirici ekip farklı bir sürümü olan Below Zero ile karşımıza çıkmıştı. Şimdi de Subnautica Below Zero oyunu için yeni bir güncelleme duyuruldu.

Oyun hem Epic hem de Steam üzerinden satılmakta, üstelik özelliklerine nazaran oldukça cazip bir fiyata sahip. Toplam 32,00 TL’lik bir fiyatı olan oyun için çıkan yeni güncelleme Arctic Living olup bu güncelleme oyuna dair pek çok şeyi değiştirerek daha iddialı bir hale getiriyor.

Güncelleme oyuncuların daha geniş bir yapıyla karşılaşmasını sağlıyor. Bundan sonra oyuncular daha kişiselleştirebilir içeriklere sahip olacak. Güç kaynakları ve hava tahminleri erişilebilir olacak.

Güncelleme oyuncuların farklı müzikleri keşfetmelerini de sağlayacak. Oyunda içerik olarak baz kontrol odası, mineral dedektörü, hidrafor tankı gibi takviyeler de oyuncuları bekliyor.

Genel itibariyle oyun güncellemeyle daha zengin bir içerik yapısına kavuşuyor. Böylece daha eğlenceli bir hal alıyor.

Cevap bırakın