Survival Evolved Season Pass Sürümü Büyük Bir İndirime Girdi


Survival Evolved Season Pass, Steam üzerinde %40 oranında indirim aldı. Böylece oyun artık bir hayli uygun bir fiyattan oyuncularla buluşuyor.Steam aracılığıyla PC oyuncularıyla buluşturulan yapımlardan biri olan Survival Evolved’in Season Pass sürümü uzun bir süredir Steam sayfasında yayınlanmakta olup oyuncular bu sürüme sahip olmak için kesenin ağzını biraz açmak durumunda kalıyordu. Ancak şimdi oyun için gerçekleştirilen yeni bir indirim sayesinde oyunun fiyatının büyük oranda indiğini söylemek mümkün.

Survival Evolved Season Pass, Steam üzerinde aldığı yeni indirimle birlikte 39.00 TL’den satılıyor. Bu paketin içerisinde oyunun kendisi ve oyun için çıkan pek çok DLC yer alıyor.

ARK: Corched Earth – Expansion Pack, ARK : Aberration – Expansion Pack, ARK: Extinction -Expansion Pack içerikleri paket içerisinde karşımıza çıkıyor. Öte yandan dilerseniz yalnızca bu içeriklerden birini satın alıp paketin tamamını satın almayabilirsiniz. Bu konuda seçim size kalmış.


Gerçekleştirilen indirimlerin 1 Mayıs akşamına kadar geçerli olduğunu da ifade edelim. Ardından oyun eski fiyatı olan 65,00 TL’den satılmaya başlayacak.  ARK: Survival Evolved’in alanındaki en güçlü modellerden biri olduğunu ve henüz oynamayan bir oyuncunun bu oyundan kesinlikle yararlanması gerektiğini belirtelim.  Elbette bu oyunu oynayabilmek için nasıl bir sisteme sahip olduğunuz da bir hayli mühim. Oyunun sistem gereksinimlerini hemen aşağıda ele aldık. İnceleyerek oyun ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.


 ARK Survivol Evolved Minimum Sistem Gereksinimleri:


Intel Core i5 2400 veya seviyesinde AMD FX 8320 işlemci birimi
8 GB RAM ve üzeri
DX 10 destekli NVIDIA GTX 670 veya seviyesinde herhangi bir grafik kartı
60 GB ve üzeri dahili depolama alanı
Windows 7 64 Bit ve üzeri işletim sistemi

Cevap bırakın