Survived By Yolun Sonuna Geldi

Survived By, uzun bir süredir erken erişim aşamasındaydı ancak beklentileri karşılamayınca yapımcısı tarafından kapatılmasına karar verildi.

Günümüzde birbirine benzer çok fazla oyun bulunuyor ve bu da oyunların birbirlerine karşı üstünlük kurabilmesini zorlaştırıyor. Büyük umutlarla piyasaya sürülen Roguelike türü MMO oyunu Survived By, erken erişim aşamasında olmasına rağmen şimdiden kapanıyor.

Genellikle bir oyun önce erken erişim aşamasına çıkar ve daha sonra tam sürüm olarak raflardaki yerini alır ancak Survived By için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Oyun erken erişim aşamasına geldi gelmesine ancak tam sürümü çıkış yapamadan kapanıyor.

Yapımcı firma, Survived By’ın geliştirme sürecini sonlandırdıklarını resmen duyurdu. Bu konuda yaptığı açıklamada Survived By’ı oynayan oyunculara katkıları için teşekkür eden firma, kapatma kararı aldıklarını ve bu kararı vermenin kendileri için oldukça zor olduğunu söyledi. Oyunun hayal ettikleri noktaya gelmediğini ifade eden firma, daha fazla uğraş vermek istemiyor.

Her şeye rağmen oyuncular Survived By’ı bir süre daha oynayabilecek. En azından 19 Nisan tarihine kadar. Ardından sunucular geri dönüşü olmamak üzere kapatılacak.

Cevap bırakın