Tekken 7 My Replay Tips Çıkıyor!

Tekken 7 için önümüzdeki günlerde My Replay & Trips güncellemesi yayınlanacak. Güncellemenin hangi gün yayınlanacağı açıklandı.

Video oyunu kategorisinde uzun yıllardır adeta efsanevi bir yere sahip olan Tekken serisi, karşımıza Tekken 7 ile de çıkmıştı. Dövüş oyunu kategorisine yeni bir soluk kazandıran oyun, sahip olduğu oynanış sistemiyle dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı.

Tekken 7 için içerikler hazırlamaya devam eden geliştirici, şimdi de My Replay & Tips güncellemesi ile nabız yoklayacak. Bu güncelleme oyunda önemli değişiklikler yapacak. Özellikle de tekrara sarıp hatalarınızdan ders alma fonksiyonu dikkat çekiyor.

Rmy Replay Tips özelliği dövüşün tekrarını analiz ederek size nasıl daha iyi oynayabileceğiniz konusunda tüyolar sunacak. Böylece çok daha iyi bir dövüşçü haline gelebileceksiniz. Güncelleme aynı zamanda oynanış konusunda önemli denge düzenlemelerine de sahip olacak. Yayınlanacak olan My Replay Tips güncellemesi Xbox One, PC, PlayStation 4 platformlarının tümünde geçerli olacak. Güncelleme 28 Ocak günü indirilebilir olacak.

Bandai Namco, henüz son indirilebilir içerik karakteri Fahkumram’ın çıkış tarihini ise paylaşmadı.

Cevap bırakın