The Quarry Oyunu indirime Girdi

Kaliteli bir macera ve korku oyunu oynamak isteyenler için biçilmiş kaftan olan The Quarry video oyunu, Steam üzerinde indirime girdi. İşte habere dair ayrıntılar…

Gerek birden fazla sona sahip olabilmesi, gerek farklı konusu ile oyuncuların dikkatini çekebilecek olan The Quarry, adeta film yapısında bir oyun olmasıyla ve güçlü grafiklerinin bulunmasıyla taktir topluyor.

Oyunda yaz kampının son gününde Hackett’s Quarry ormanında genç gözetmenler kutlama yapmak için bir parti düzenlemektedir. Ancak işler bir anda kötüye gitmeye başlar. Gençlerin parti planları öngörülemeyen bir korku gecesine dönüşmektedir ve ilişkiler akla gelmeyecek bir şekilde sınanmaktadır. İlk etapta dostane atışmalar ve flörtleşmeler var iken zaman içerisinde ölüm kalım meseleleri kendisini gösteriyor.

Oyun içerisinde yapmış olduğunuz seçimler oyunun kaderini , hatta oyundaki tüm oyuncuların kaderini etkiliyor. Bu nedenle birden fazla sona sahip olan video oyunu, şimdi Steam üzerinde cazip bir fiyattan sunuluyor.

Steam üzerindeki normal fiyatı 429,00 TL olan video oyunu için %33 oranında indirim uygulandı. Böylece oyunun yeni fiyatı 287,43 TL oldu. Uygulanan bu indirim fırsatı 29 Temmuz akşamına kadar geçerli olacak.

Cevap bırakın