Thor Ragnarok Fragmanı Şimdiden Büyüledi

Marvel’in en sevilen kahramanlarından biri olan Thor, sadece çizgi romanlarda kalan bir kahraman olmaktan öteye geçti. Öyle ki Marvel’in baş kahramanlarından olan karakter beyaz perdeye taşınmıştı. İlk filmiyle sektöre giriş yaptıktan sonra gelen beğeniyle beraber serinin devam filmiyle gündeme gelen Thor efsanesi, her iki filmde de elde ettiği başarıyla beraber üçüncü filmi içinde hazırlıklara başlamıştı. Marvel’in yaptığı çalışma sonucunda artık vizyon tarihine çok kısa bir süre kalan üçüncü film Thor Ragnarok adıyla duyurulmuştu. Kısa süre içerisinde vizyona girmeye hazırlanan 3.film Thor Ragnarok için vizyon tarihi ise 3 Kasım olarak açıklanmıştı. Vizyon tarihi merakla beklenen filmin son olarak paylaşılan yeni fragmanıysa bir hayli beğeni topladı.

Thor Ragnarok Fragmanı Büyüledi

Paylaşılan ikinci fragman olarak öne çıkan yeni fragmanla beraber merak edilen birçok detayda ortaya çıkmış oldu. Öncelikle yeni fragman sonrasında şunu net bir şekilde anlıyoruz ki Thor bu filmde yalnız olmayacak. Baş kahramanın yanında bu kez en az Thor kadar konuşulan bir başka karakter ise Hulk oldu. Filmde Thor’un yanında yer alacak olan karakter Hulk bu kez doğrudan karaktere yardımcı olacak. Hikaye kısmında da biraz daha karmaşık bir hikaye karşımıza çıkacak.

Hikayede kahramanlarımız ölüm tanrısına karşı savaşacak. Ölüm tanrısının Thor’un ülkesini ele geçirmesinden sonra başlayan savaşta Hulk dışında daha birçok kahraman göreceğiz. Şimdiden ilgi odağı olacak olan filmin en dikkat çeken noktası ise filmin çekimi olacak. Hikaye, kahramanlar bir yana dursun bu kez film teknik açıdan da bir hayli konuşulacak gibi duruyor.

Öyle ki filmde kullanılan kameraların üst düzey sistemlere sahip olduğu ve filmin IMAX olarak çekildiği belirtiliyor. Gerçek 3D deneyimi sunacak olan Thor Ragnarok filminin, 3 Kasım’da birçok ülkede vizyona gireceğini tekrar belirterek vizyon tarihinden önce paylaşılan son fragmanı sizlere sunalım. Son olarak şunu da eklemek gerekiyor Thor Ragnarok filminden hemen sonra Marvel’in yenilmezler serisine devam filmleri de izleyicilerle buluşacak.

 

Cevap bırakın