Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint Xbox One Boyutu Belli Oldu

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oyununa ilişkin gelişmeler var. İşte ayrıntılar…

Video oyunu kategorisinde azımsanamayacak kadar büyük bir kitlesi olan Tom Clancy’s oyunlarına şimdi bir yenisi daha eklendi. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint açık beta sürümü olarak kendisini gösterdi ve pek çok oyuncu oyunu deneyimlemeye başladı bile.

Genel itibariyle oyunla ilgili ilk izlenimler mevcut ilerleyişin korunduğu yani Ubisoft’un radikal ölçüde değişiklikler yapmadığı yönünde. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint’in tam anlamıyla çıkmasına da artık çok az bir süre kaldı ve böylece oyunun tam sürüm olarak konsol tarafındaki dosya boyutuna ilişkin de bilgilere ulaşıldı.

Oyun Xbox One platformu için de çıkacak olup dosya boyutunun 38 GB olduğu belirlendi. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint’in Xbox One için satışa sunulan fiyatı ise adeta dudak uçuklatıyor. Oyuna sahip olmak isteyenlerin Microsoft Store üzerinde 566 TL ödemesi gerekiyor ki bu da şu an oldukça yüksek bir rakam ve oyunun ülkemizde tutulmasını zorlaştıracaktır.

PC’de 309 TL

PC platformundaki satış rakamıyla konsol tarafındaki satış rakamları arasındaki fiyat farkı ise dikkat çekiyor. Oyun bilgisayar platformunda 309 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Cevap bırakın