Tomb Raider Serisi Şimdi Çok Daha Ucuz

Oyun dünyasının köklü ve kaliteli serilerinden biri olarak kabul edilen Tomb Raider’da şimdi önemli bir kampanya var. Tomb Raider oyunları şu an oldukça cazip fiyatlardan satılıyor. 

Steam platformunda sıklıkla çeşitli indirimler görüyoruz. Bunlara bir yenisi daha eklendi. Square Enix ile Steam ekibi arasında yapılan anlaşmayla Square Enix’in yayıncılığını üstlendiği oyunlarda büyük oranda indirimler var. Elbette bu indirimler arasında en fazla dikkat çeken ise Tomb Raider serisi oldu. 

Rise of the Tomb Raider oyunu  %80 oranında indirim aldı ve şu an yalnızca 17.80 TL’den satılıyor. Lara Croft’un yeni maceralarını gördüğümüz Shadow of the Tomb Raider’ın yeni fiyatı ise 104 TL oldu. 

Bu kampanya yalnızca sınırlı bir süre için geçerliliğini koruyacak ve ardından oyunlar tekrar eski fiyatından satılmaya başlanacak. Tomb Raider serisinin eski oyunlarını da özlediyseniz ve nostalji tadı almak istiyorsanız o halde bizim size önerdiğimiz paket Tomb Raider Collection. Bu paket şu an Steam üzerinde 76.68 TL’den satılmakla birlikte serinin çok sayıda değerli oyununu içerisinde barındırıyor. 

Cevap bırakın