Total War: ROME II – Empire Divided Steam’de Ön Sipariş Aşamasında!

Total War: Rome II – Empire Divided isimli ek paketi şu an Steam’den sipariş edebilirsiniz. Aynı zamanda şimdi sipariş verirseniz %10 indirim kazanabilirsiniz.

Kategorisinin popüler oyunlarından Total War serisine bir yeni DLC daha ekleniyor. Yeni DLC’nin ismi Total War: Rome II – Empire Divided. Ek paket 30 Kasım 2017 tarihinde resmen satışa çıkacak fakat şimdiden ön sipariş imkanı sunuluyor.

Ek paket sayfası Steam’de oluşturuldu ve oyunun ön siparişe açıldığı duyuruldu. Ek paket %10 indirim ile 39.60 TL’den online olarak satın alınabiliyor. Fakat tabii oyunu aldıktan sonra oynamaya başlamak için 30 Kasım tarihine kadar beklemeniz gerekiyor.

Bu arada şunu da hemen ifade edelim; DLC’nin içerisinde tam sürüm bulunmamaktadır. Ek paketi oynayabilmek için haliyle oyunun orjinal sürümü olan Total War ROME II  oyununa sahip olmalısınız.

Yeni ek pakette çok sayıda önemli özellik var; Beş kültür grubunda on farklı ulustan birini yönetme, döneme özgü yeni özellikler ve hadiseler, yeni özgün yapılar, pek çok yeni sefer özelliği, yeni kahraman uluslar ve meşhur liderler, büyük çaplı sefer paketi…

DLC’den bazı görüntüler ise şu şekilde;

Cevap bırakın