Tubidy Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Popüler müzik uygulaması Tubidy ile ilgili olarak bilgiler veriyoruz. İşte konuya ilişkin detaylar…

Müzik dinlemek gerek işe giderken, gerek evde, hemen hemen her an faydalanılabilecek güzel bir etkinlik. Bunun için günümüzde çeşitli uygulamalar ve internet siteleri de bulunmaktadır. İşte Tubidy, bu amaçla geliştirilen bir yazılımdır. Çevrim içi olarak müzik dinlemeyi kolaylaştıran Tubidy, hem mobil uygulama olarak hem de internet sitesi üzerinden yayın imkanı vermekte olan bir platformdur.

Tubidy, müzikleri dinlemeye , klipler izlemeye ve hatta indirmeler yapmaya olanak sağlayan internet tabanlı bir servis olup internet sitelerinin dışında mobil uygulamalar üzerinden de hizmet vermektedir. Popüler uygulamalardan Tubidy üzerinde bir arama yaptığınızda arama yapılan kelimeye uygun tüm YouTube videoları da listelenmektedir. Bu videolardan indirme yapmak istediğiniz zaman içerikteki bağlantıya tıklayıp çeşitli indirme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kullanımı da gayet basit bir program olan Tubidy servisine üye olduktan sonra dinlemek istediğiniz şarkıyı bulup üzerine dokunmanız yeterli gelmektedir. Hali hazırda yalnızca İngilizce dil seçeneği ile hizmet vermekte olan Tubidy servisine üye olabilmek için internet sitesine gidip My Account sekmesine tıklayınız. Ardından Login sekmesine tıklayıp Sign Up To Tubidy kutucuğundaki bilgileri doldurarak üyeliğinizi gerçekleştirin. Kullanıcı adı, şifre, cinsiyet, yaş aralığı ve doğrulama kodu bilgilerini girdikten sonra SIGNUP yazan butona tıklayınız. Böylece üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Tubidy üzerinde kolay bir şarkı listeleme servisi bulunmakta olup Top Searches bölümü bu hususta kolaylıklar sunmaktadır. Listeleme servisi ile lokasyonunuzdan size 2 seçenek sunmakta. Tubidy ile bir parçaya girdiğiniz zaman karşınıza seçtiğiniz parçayı dinlemek istediğiniz formatı soran bir sayfa da gelmektedir.

Cevap bırakın