Ücretsiz Olarak Kullanabileceğiniz En İyi Kahve Falı Yazılımları

Bu yazımızda ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz en iyi kahve falı yazılımlarının hangileri olduğuna değinmekteyiz.

Fal uygulamalarının sayısı her geçen gün artmakta olup, bu kategoride büyük bir rekabet bulunmaktadır. Peki fal bakmak için kullanabileceğiniz en iyi mobil uygulamalar hangileridir? Popüler fal uygulamalarını sizler için maddeler halinde sıraladık.

Derya Abla

Gerek içeriği, gerek ücretsiz olması ,  gerekse aşk uyumu fal seçeneğine sahip olması ile Derya Abla uygulaması oldukça sevilen fal yazılımlarından biri oldu. Uygulamada fal yorumları yarım saat sürmekte olup çok daha detaylı özel fal hizmeti de veriyor.

Kaave Falı

Mobil falcılığı başlatan öncü uygulamalardan biri olup popülerliğini hala sürdürmeye devam etmektedir. Ücretsiz bir şekilde edinebileceğiniz Kaave Falı uygulaması, günde 3 kahve falı bakmanıza izin vermekte olup, uygulama içerisinde kredi satın alabilir veya almayabilirsiniz. Falcı Bacı’ya gönderdiğiniz fallar 10 dakikalık bir sürede cebinize gelmekte.

Fal Diyarı

Eğer uzun süredir aynı fal uygulamalarını kullanmaktaysanız Fal Diyarı uygulamasına da bir şans verebilirsiniz. Uzaktan bakıldığında Derya Abla isimli uygulamayı andırmakta olan Fal Diyarı, yirmi dakika içerisinde yorum göndermekte olup kahve falı baktırmanız için kahve içmenize de gerek duymuyor.  Bu bağlamda kahve sevmeyen ancak fal seven biriyseniz değerlendirebilirsiniz. Uygulamanın öne çıkan özelliklerinden en önemlisi ise cevapların uzun gelmesine rağmen cümlelerin birbirini tutmasıdır. Aynı zamanda “Dert Danış” isimli bir özelliği de bulunmakta ancak bu özelliği kullanabilmek için ücret ödemek gerekiyor.

Canlı Kahve Falı

Daha çok yuvarlak yorumlamalara yer verilen Canlı Kahve Falı isimli uygulama her ne kadar tasarımı ile diğer programlardan farklı bir rol oynuyor olsada uygulama içi yorumları zayıf kalıyor. Genellikle para vererek gittiğiniz falcılarla hemen hemen aynı cevapları veren uygulama, diğer önerilerimize göre biraz daha zayıf bir portföy çiziyor ancak zamanla geliştirilerek daha iyi bir zemine oturtulabilir.

Cevap bırakın