Valorant Şifre Unutma Sorunu Çözüm Yöntemleri

Bu içeriğimizde Valorant oyununda meydana gelen şifre unutma sorununun çözümü için uygulanabilecek olan yöntemlere ilişkin olarak bilgilere değiniyoruz.

Sevilen oyunlardan Valorant hesap şifrenizi unuttuysanız hesap kurtarma adımlarına başvurmanız gerekmektedir. Şifresini unutanlar için şifrelerinizi hızlıca geri alabilecekleri yöntem bulunmaktadır.

Valorant şifre değiştirme adımları:

İlk olarak Riot Games resmi kurtarma sayfasını açmanız gerekiyor. Kurtarma sayfasına gidebilmek maksadıyla giriş yaparken şifrenizi sıfırlamak için şifrenizi unuttuğunuzu girmeniz gerekiyor. Ardından Riot Games kurtarma sayfasında Hesap ve kayıt bilgilerinizi doldurmanızın sonrasında Kurtar seçeneğine tıklamalısınız.

Size bir mail gelecek olup kurtarma için maile bakmalısınız. Valorant şifresini değiştirme bağlantısı için Riot bağlantılı mail hesabınıza gidiniz. Maildeki bağlantıya tıklayıp yeni şifrenizi giriniz. 

Şifre değişikliği yapmak isteyenler böylece şifrelerini mail olarak almış ve değiştirmiş olurlar. Tekrar sorun yaşamamak adına yeni şifrenizi güvenli bir yere not etmenizi öneririz.

Mail unutma durumunda yapılması gerekenler

Açıkçası mail adresini unutmak şifre unutmaktan daha sıkıntılı bir süreçtir. Eğer mailinizi unuttuysanız hesabınızı kurtarabilmek için eskiden kullanmış olduğunuz mail adresine erişebilmeniz gerekiyor ancak bunu yapamıyorsanız destek bileti göndermelisiniz. E-posta unuttuysanız ve hiçbir mail adresinizi hatırlamıyorsanız hesabınızı kurtarmanın tek yolu destek ile iletişime geçmektir. Böylece hesabınızı kurtarabilmek adına şansınız olabilir.

Cevap bırakın