Ve Vampire: The Masquerade – Swansong Duyuruldu!

Oyun dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.Bir süredir duyurulması beklenen Vampire: The Masquerade – Swansong en sonunda duyuruldu. İşte ayrıntılar..

Big Bad Wolf Studios tarafından geliştirilmekte olan yeni Vampire: The Masquerade – Swansong oyununun ne zaman duyurulacağı merak konusuydu ve oyuncular için beklenen duyuru nihayet yapıldı. Oyunun 2021 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği açıklandı ancak henüz hangi platformlar için piyasaya sürüleceği duyurulmadı. 2021 yılında PlayStation 5 devri söz konusu olacağından oyunun PlayStation 5 için çıkmasına kesin gözüyle bakıyoruz. Aynı zamanda PC platformuna da gelmesi kuvvetle muhtemel.

Vampire: The Masquerade – Swansong isminden de anlayabileceğiniz üzere vampirler üzerine kurulu bir oyun olacak. Oyuncular çeşitli vampirlerin rolüne bürünebilecek ve dünyayı onların gözlerinden görebilecekler. Oyuncular yönettikleri karakterleri kullanıp bazı cinayetlerin arkasındaki gizemleri çözmeye çalışacaklar. Bu yüzden oyuncuları oldukça zorlu bir deneyimin beklediği kesin.

Cevap bırakın