VESTEL 4K 3D SMART 78CA9500

Vestel televizyon keyfinizi bir üst noktaya taşımak için sınırları aşan bir ürünle daha karşınıza çıkıyor. Üstün özellikler sergileyen ürünler yaratarak rakiplerini açık ara farkla geride bırakan Vestel teknolojisi, TV keyfini bir başka boyuta taşıyor.

1-Kavisli Ekran ve Görüntü Özelliği ile Alışılmışa Son

Kavisli şekli ve 157 mm’lik panel inceliği, 78 inç  ekran boyutu ile izleyiciyi içine alarak keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. Ayrıca şık bir tasarıma sahip olmakla birlikte, 2×12,5w+12 w yüksek ses kalitesine sahip ürün, anı yaşamanızı mümkün kılıyor. Üstün bir teknoloji hizmeti sağlayan Vestel 78CA9500 LED TV ile 4K Ultra HD özelliği ve Pixellence teknolojisi sayesinde görüntüleri hiç görmediğiniz kadar net ve detayları kusursuz yansıtan benzersiz bir deneyim şansı sunuyor.

2-Gücü Tartan 4 Çekirdekli İşlemci

Sizlere üstün hizmet olanakları sağlayan ürünün özelliklerini sergileyebilmesi için şık görünümün altında yer alan 4 çekirdekli işlemci sayesinde, tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde aksatmadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

 3-3D ile Farklı Bir Deneyim

 Vestel 4K kavisli LED TV’nin olanakları sayesinde eğlencenizi arttırabilirsiniz. Geleneksel 2D görüntüleri, 3D görüntüye dönüştürerek siz sinemaya değil sinema size geliyor. Ayrıca 3D filmlerini 2D ye çevirerek sizlere geniş bir yelpaze sunuyor.

4-Doğaya Sahip Çıkıyor

Hızı sizi yanıltmasın. A Class enerji sınıfına sahip gereksiz enerji kullanımını önleyen Vestel televizyon, 0,5w stand- by güç tüketimi özelliği ile yılda 325 kWh enerji sarf ederek hem doğaya hem de ekonominize sahip çıkıyor.

5-Rehberlik ve Tavsiye Sunan Bir Televizyon 

Akıllı rehber sayesinde dilediğiniz programın yayın akışını ve saatini belirleyebilmenize olanak sağlamakla kalmıyor, izlediğiniz film ve programlara dair bilgileri kendi süzgecinden geçirerek sizlerin önüne seren Akıllı TV, sizleri tanıyan bir arkadaş aynı zamanda.

6-Alternatif Kullanım Seçenekleri

Vestel Akıllı LED TV ile internete bağlanarak yapabilecekleriniz sınırsız. Bununla birlikte PC girişi sayesinde bilgisayarınızı monte ederek monitör olarak kullanabilirsiniz. Dahili HD dijital alıcı sayesinde görüntü kirliliği oluşturan kablo ya da fazladan kumanda olmaksızın uydu yayınlarına ulaşabileceğiniz gibi Vestel Smart TV sayesinde mobil aygıtlarınızdan televizyonunuza ya da televizyonunuzdan mobil verilerinize veri aktarabilirsiniz.

 

Bir cevap

  1. Mustafa TURHAN 13 Nisan 2019

Cevap bırakın