Vivo S7t Telefonunda Kullanılan İşlemci Belli Oldu

Vivo markasının yeni S7t isimli akıllı telefonuna dair gelişmeler yaşandı. Cihazın sahip olduğu işlemci belli oldu. İşte habere ilişkin detaylar…

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinden Vivo yoluna dolu dizgin devam ediyor ve bu sefer de Vivo S7t modeliyle geliyor. Telefonun sahip olduğu teknik özelliklerin bir kısmı sızıntılar eşliğinde belli oldu.

Vivo S7t akıllı telefonu MediaTek üretimi Dimensity 820 işlemcisiyle gelecek. Bu işlemci 7nm mimarisine sahip olup şu ana dek sadece Redmi 10X modelinde kullanıldı.

Vivo S7t akıllı telefonu standart s7 modeliyle benzer özellikler ile gelecek olup 6.44 inç büyüklüğünde ekranı bulunacak ve Full HD+ AMOLED yapıya sahip olacak. 4000 mAh batarya ile gelecek olan telefon hızlı şarj desteğine de sahip olacak.

Telefonun arka kısmında üç, ön kısmında ise iki kamera yer alacak olup toplam beş kameraya sahip olacak. Ön kısmında yer alacak olan kameralar 44 MP geniş açı ve 8 MP ultra geniş açı sunacak. Arka kısmında bulunan kamera 64 MP ana lens olacak ve bu ana lense 8 MP ultra geniş açı ve 2 MP derinlik sensörü eşlik edecek.

8 GB RAM ile gelecek olan telefon depolama alanı tarafında ise 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı seçenek olarak karşımıza çıkacak. Telefonun yazılım tarafında ise doğrudan Android 11 ile çıkışını yapması beklenmekte.

Cevap bırakın