What Remains of Edith Finch Steam Üzerinde 12 TL’ye Düştü!

Popüler video oyunlarından What Remains of Edith Finch yüzde 60 oranında indirim aldı ve kısa süreliğine 12 TL’den satılıyor. İndirimin adresi ise Steam! İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Video oyunu kategorisinde sevilen oyunlardan biri olan What Remains of Edith Finch, Steam platformu üzerindeki resmi sayfası üzerinde kısa süreliğine indirimli olarak satılmaya başlandı. Gerçekleştirilen indirimle beraber oyunun fiyatı 12 TL’ye indi. Böylece oyuna yüzde 60 oranında büyük bir indirim uygulandığını söyleyebiliriz. What Remains of Edith Finch oyunu da şu sıralar boş vaktinizi değerlendirebileceğiniz kaliteli , zengin hikaye sunan atmosferik bir simülasyondur.

What Remains of Edith Finch için gerçekleştirilen indirim fırsatı kısıtlı bir süre için geçerli olacak. İndirim 3 Aralık akşamı sona erecek. Annapurna Interactive Collection paketinde de yüzde 15 oranında indirim bulunuyor ve bu indirim de yine kısa bir süreliğine geçerli olacak. Annapurna Interactive Collection paketinin içerisinde 13 içerik bulunduğunu da belirtelim.

Steam platformu daha önce de benzer indirimlerle karşımıza çıkmıştı. Yakın zamanda yılbaşı indirimleri de olacak ve böylece Steam üzerindeki neredeyse tüm oyunlar indirime girecek. Şu sıralar hemen hemen herkes pandemi nedeniyle vakitlerini evlerinde harcıyor ve bu durum Steam gibi platformların kullanıcı kitlesinde gözle görülür oranda artışa neden oldu.

Cevap bırakın