WhatsApp’ta Engelleyen Kişiye Mesaj Atma Metodları

WhatsApp Messenger’da engelleyen bir kişiye nasıl mesaj gönderilebilir? Yeni içeriğimizde bu konuyu ele alıyoruz.


Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp Messenger’da engelleme özelliği bulunuyor. Mesaj yazmasını istemediğiniz bir kişiyi engelleyebiliyorsunuz. Ancak karşıdaki kişinin sizi bir yanlış anlamadan dolayı engellediğini düşünüyor, kendinizi affettirmek istiyorsanız bazı yöntemleri kullanarak hala mesaj gönderebilmeniz mümkün.


Grup aracılığıyla ulaşın


Sizi engelleyen kişiye bir ihtimal WhatsApp grupları aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bunun için sizi engelleyen kişiyle aynı grupta olmanız ve o grubun sizin tarafınızdan açılmamış olması gerekiyor.


Alternatiflere yönelin


Kişinin sizi WhatsApp’tan engellemiş olması diğer araçlardan ulaşamayacağınız anlamına gelmez. Örneğin sosyal medya hesaplarından veyahut SMS aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kişi WhatsApp haricinde Telegram, Bip gibi uygulamaları da kullanıyor olabilir.


Eğer kişi sizi sosyal medya hesapları üzerinden de engellediyse o halde ikinci bir hesap açarak da ona ulaşabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden yapılan engellemelerde IP adresi baz alınmadığı için yeni bir hesapla kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.


Cevap bırakın