Witch It Steam’de 11,70 TL’ye İndi !

Popüler oyunlardan Witch It, Steam üzerinde büyük bir fiyat indirimi aldı. Oyun 11,70 TL’den satılmaya başlandı.

Bazı oyunlar var ki çok büyük çaplı olmamalarına rağmen oyuncuları hayran bırakmayı başarıyor. Özellikle de arkadaşlarınızla beraber oynadığınız zaman çok daha eğlenceli bir hale gelebiliyorlar. Bu oyunlardan birisi de kesinlikle Witch It. Çünkü hem rekabeti hem de eğlenceyi içerisinde barındırıyor. Bir yandan hırslanmanızı sağlarken bir yandan sizi kahkahaya boğabiliyor.

Oyun farklı bir saklambaç modunu içerisinde barındırmakta olup, cadı veya avcılardan birinin kılığına giriyorsunuz. Eğer cadı olursanız nesneler gibi gözükerek avcılardan saklanmaya çalışıyorsunuz. Eğer bir avcı rolündeyseniz o halde olabildiğince kısa sürede cadıları yakalamaya çalışıyorsunuz.

Kısa sürede popüler olan oyunlardan biri haline gelen Witch It, şimdi Steam üzerinde büyük bir indirim aldı. Normal fiyatı 39,00 TL olan oyun, yüzde 70 oranında indirime girdi ve böylece fiyatı 11,70 TL’ye indi.

İndirim 16 Ekim’de sona erecek

Steam üzerinde gerçekleştirilen indirim , 16 Ekim 2021 akşamına kadar devam edecek olup, ardından oyun tekrar eski fiyatına dönecek. Eğer şu sıralar özelliklede arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz eğlence temalı farklı bir video oyunu arıyorsanız denemenizi tavsiye ederiz.

Cevap bırakın