Xiaomi Black Shark Sipariş Rakamı Dudak Uçuklattı

Çin’in yükselen teknoloji şirketlerinden Xiaomi, akıllı telefon alanında son olarak Black Shark modeli ile karşımıza çıkıyor. Bu model hem tasarım hem de performans yönünden oldukça güçlü ve sipariş rakamları konusunda rekor kırdı. 

İçerisinde 4000 mAh batarya yer alan akıllı telefon, özellikle şarj harcayan  uygulamalarda saatlerce vakit geçirebilmeniz için özel olarak tasarlanmış. Cihazı bir kez tam olarak şarj ettiğinizde uzun bir süre tekrar şarj etmenize gerek kalmıyor.

Qualcomm Snapdragon 845 gibi performansıyla oldukça etkileyici bir işlemciden gücünü alan akıllı telefon, 5.99 inç büyüklüğündeki geniş ekranı ile Full HD çözünürlük sunuyor. 8 GB RAM donanımı içeren ürün, bu özelliğiyle günümüzün bilgisayarlarına kafa tutuyor.

Xiaomi Black Shark modeli, bu üstün özellikleri sayesinde büyük bir sipariş rakamına ulaşmayı başardı. Ortaya çıkan bilgilere göre telefon şu ana kadar bir milyondan fazla sipariş edildi. Henüz daha çok yeni olan bu akıllı telefonun satışa sunulur sunulmaz bu kadar satılması kuşkusuz Xiaomi şirketinin daha da güçlü bir hale gelmesini sağlıyor.

Telefon hali hazırda 480 Dolarlık fiyat etiketi ile satılıyor. Kullanıcılar bu fiyatı ürünün sahip olduğu yüksek özellikler göz önüne alındığında makul buluyor ve satın alıyor.