Xiaomi Mi 8 SE Android 10’a Güncellendi

Çin merkezli ünlü akıllı telefon şirketlerinden Xiaomi, Mi 8 SE telefonuna yönelik olarak yeni yazılım güncellemesini paylaştı.

Xiaomi Mi 8 SE, Xiaomi şirketinin önemli akıllı telefonlarından biri. Xiaomi, telefonu için sıklıkla yeni güncellemeler yayınlamaya özen gösteriyor. Özellikle Android 10 güncellemesi pek çok Android akıllı telefon için önem arz etmekte. Büyük çaplı olan bu güncelleme toplam 2 GB boyutunda olup şimdi Mi 8 SE akıllı telefonu için yayınlandı.

Güncellemenin yapı numarası V11.0.1.0.QEBCNXM olup ilk etapta Çin’de yayınlandı ve kısa sürede dünya çapında yaygınlaşması beklenmekte. Xiaomi’nin yakın zamanda Mi 8 SE için bir arayüz güncellemesi de paylaşması bekleniyor.

Xiaomi Mi 8 SE telefonu Snapdragon 710 işlemciye, 3.120 mAh bataryaya, 4 – 6 GB RAM ve 64 – 128 GB depolama alanına sahip, orta segmente hitap eden bir akıllı telefon.

Mi 8 SE akıllı telefonu ülkemizde artık resmi olarak satılmamakta. Yalnızca bazı dönemlerde ithalatçı garantili bir şekilde e-ticaret platformlarında listelenmektedir.

Cevap bırakın