XSiplit Gamecaster Tanımı ve Kullanımı

XSiplit Gamecaster’ın ne olduğunu, ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını resimli bir şekilde anlatıyoruz.

Oyuncular için Asus tarafından sunulan yazılımlardan XSiplit Gamecaster, oyunlar sırasında kayıt almanıza yarayan dinamik bir programdır. Bu programı kullanan oyuncular tek bir tuş ile oyunlar sırasında anlık kayıt almaya başlayabilirler. Kayıtlar favori platformda birikir ve oyuncu istediği zaman bu kayıtları gözden geçirip paylaşabilir.

Uygulamanın bir önemli özelliği de kaydetmiş olduğunuz videoları uygulama üzerinden kolaylıkla YouTube ve diğer sosyal medya platformlarında paylaşabilmenizdir. Böylelikle yayıncılar için güzel bir kolaylık sağlar.

Kullanımı Hakkında Bilgiler

Uygulamayı yükleyip açtıktan sonra ilk olarak sizden bir hesap oluşturmanız istenecektir. Hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Giriş yaptıktan sonra sol üst köşede bulunan Start yazısına tıkladığınızda pek çok yayın seçeneğini görebilirsiniz. Accounts yani Hesaplar sekmesine tıklayarak YouTube ve diğer sosyal medya platformları için profillerinizi entegre edebilirsiniz.

Settings sekmesinden yani Ayarlar alanından yayınlarınız için efektler belirileyebiliyorsunuz. Bu bölümü tercihlerinize göre şekillendirebilirsiniz.

Recordings sekmesine tıkladığınızda ise kaydetmiş olduğunuz videolar karşınıza çıkar. Aşağıdaki örnekte henüz hiç kaydedilmiş video olmadığından liste boştur.

Cevap bırakın