Yakuza Empire PC’ye Geliyor

Yakuza Empire ile ilgili olarak yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun PC platformu için çıkış yapacağı açıklandı. İşte habere ilişkin detaylar…

Yakuza Empire ile ilgili zaman zaman çeşitli sızıntılar ortaya çıkıyordu ancak bunlar zayıf sızıntılar olduğu için sizle paylaşmıyorduk. Bu kez de oyunun hangi platforma çıkacağına yönelik önemli bilgiler geldi.

RockGame tarafından geliştirilen Yakuza Empire video oyunu PC platformu için duyuruldu. Aynı zamanda Türk oyuncular için müjde niteliğinde bir haber de paylaşıldı. Açıklanana göre Yakuza Empire resmi Türkçe dil desteği ile gelecek. Oyuncular böylece Yakuza Empire’ı Türkçe arayüz ve alt yazı desteği ile oynayabilecek.

1992 yılının Tokyo’sunda geçen Yakuza Empire video oyununda Japonya’nın en büyük çetesi Yakuza’nın kontrolünü ele alacak ve etrafa korku salacaksınız. İki boyutlu grafiklere sahip olan Yakuza Empire içerisinde ilerlemeli bir yapı bulunacak ancak ortamın gösterdiği reaksiyonlar bakımından oyun diğer yapımlardan ayrılacak.

Fiyatı ve çıkış tarihine ilişkin şu an net bir bilgi paylaşılmayan Yakuza Empire video oyunu, sıra tabanlı savaş ve strateji oyunlarını sevenler için güzel bir seçenek olacak gibi gözüküyor.

Cevap bırakın