Yılların Eskitemediği Euro Truck Simulator 2 İndirime Girdi

Meşhur tır simülasyonu oyunlarından Euro Truck Simalutor 2, Steam platformunda hatrı sayılır bir indirim aldı. İşte habere ilişkin detaylar…

Video oyunu dünyasında bazı oyunlar vardır ki çıkışlarının üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin değerini kaybetmez. İşte Euro Truck Simulator 2 de bu oyunlardan biri.

Uzun yıllar önce piyasaya sürülmesine rağmen günümüzde hala ilgiyle oynanan Euro Truck Simulator 2, yeni içerikler de kazanarak cazibesini koruyor. Gelen son bilgiler Euro Truck Simulator 2 için büyük çaplı yeni bir indirimin başlatıldığını gösteriyor.

Normal fiyatı 39,00 TL olan Euro Truck Simulator 2, yüzde 75 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece yeni fiyatı 9,75 TL oldu. Oyuncular kısa süreliğine yalnızca 9,75 TL ödeyerek sahip olabilir. İndirim 12 Ekim akşamına kadar geçerliliğini koruyacak.

Euro Truck Simulator 2 indirimi oyunun resmi Steam sayfası üzerinden yayınlanıyor. İndirimden faydalanabilmek için Steam hesabına sahip olmanız gerekiyor. Steam hesabı launcher olarak uygulamayı indirdiğiniz zaman ücretsiz olarak kısa sürede açılabiliyor.

Eğer kaliteli bir simülasyon oyunu deneyimlemek istiyorsanız Euro Truck Simulator 2 video oyununa kesinlikle bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Türünün en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Cevap bırakın