Yoksa Sen Hala Oynamadın Mı? Metro Exodus İçin Büyük Bir İndirim Var!

Metro serisinin son video oyunu Metro Exodus gelen bilgilere göre Steam platformu üzerinde büyük bir indirim aldı. Böylece oyunu kısa süreliğine normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan edinmek mümkün. İşte habere dair detaylar..

Video oyunu dünyasında önemli bir yere sahip olan Metro serisi için son olarak 2019 yılında Metro Exodus oyunu çıktı. Bu oyunda önceki oyunlara nazaran önemli pek çok farklılık görüyorduk. Yeni canavarlar ,yeni haritalar ve açık dünya teması oyuncuya sunuluyordu. Aynı zamanda ufak tefek yan görevler de eklenerek oyun güzel bir şekilde süzlenmişti.

Normal koşullarda Steam üzerinde 249,00 TL fiyat etiketi ile satılmakta olan Metro Exodus için yüzde 55 oranında hiç de azımsanamayacak büyük bir indirim gerçekleştirildi. Oyunun fiyatı bu indirimle birlikte kısa süreliğine 112,05 TL’ye indi. Kampanya 9 Temmuz akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek.

İndirimden yararlanabilmek için Metro Exodus resmi Steam sayfasını ziyaret ediniz. İndirimli olarak edinebilmek için Steam üyeliğinizin bulunması gerektiğini de hatırlatalım.

Cevap bırakın