Yopmail ile Geçici Mail Oluşturma Yöntemi

Bu yazımızda Yopmail kullanarak geçici mail oluşturmanın nasıl yapılabileceğine değiniyoruz. İşte Yopmail ile geçici mail oluşturma hakkında bilgiler… 

Günümüzde bir internet sitesine kaydolduğunuzda ve hatta bir alışveriş merkezinden ürün satın aldığınızda sizden mail adresi sorulmakta olup, mail adresiniz istendiğinde sürekli kullandığınız mail adresini vermek zorunda değilsiniz. 

Yopmail kullanarak geçici mail adresini kullanıp hem kişisel güvenliğinizi koruyabilir hem de ilerleyen süreçte sizden bilgi isteyen platformdan gelebilecek olan spam maillerini engelleyebilirsiniz. Yopmail platformu aracılığıyla geçici mail oluşturarak, sizden zorunlu olarak istenen mail bilgisini kolaylıkla atlatabilirsiniz. 

Kullanıcılara yopmail.com uzantılı geçici mail adresleri sunan Yopmail, her seferinde yeni bir mail adresi oluşturmanız gerekmeksizin imkanlar tanıyor. Örneğin [email protected] isimli maili istediğiniz yerde ve zamanda kullanabilmektesiniz. Bunu paylaşmış olduğunuz tüm platformlar adresi gerçek olarak algılayıp kabul eder. 

Kullanmış olduğunuz mail adresine bir mesaj geldiği zaman bunu görebilmek için Yopmail internet sitesine girip kullanmış olduğunuz [email protected] olan mail adresini yazın. Böylece o mail adresine gelenler çıkacak. Bunu yaparken herhangi bir şifre bilgisi girmeniz de gerekmez. 

Yopmail halka açık olduğu için geçici mail olarak kullanın. Yani yopmail mail adresini girdiğiniz internet sitelerinde hiçbir kişisel bilginiz bulunmasın ve buraya ait mail adreslerini benimsemeyin.

Kişisel alanı istediğiniz gibi doldurabileceğiniz Yopmail uzantılı adresler, internet siteleri ve dijital platformlarda gerçek olarak kabul edilmekte olup, yopmail.com uzantılı adresleri kabul etmeyen platformlarda ise @cool.fr.nf , @yopmail.fr uzantılarını kullanabilirsiniz. 

Cevap bırakın