Age of Empires 2 İçin Definitive Edition Müjdesi!


Age of Empires 2 oyunu uzun süredir oyuncuların gözdesi ancak artık epey eskidiğini söyleyebiliriz. Yakında Definitive Edition isimli yeni bir sürümün satışa sunulması gündemde.

Video oyunu kategorisinin gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen Age of Empires 2, günümüzde oldukça eskimiş olsada hala epey rağbet gören bir oyun. Geliştirici firma bunun farkında olacak ki bir versiyon üzerinde daha çalışıyor. Yakında Age of Empires 2’nin definitive edition sürümünün çıkması gündemde.

Age of Empires 2 Definitive Edition ESRB tarafından listelenmiş olup ESRB daha önce yaptığı isabetli paylaşımla da dikkat çekmişti. Dolayısıyla bu bilginin de doğruluk payı oldukça yüksek. Ancak şu an oyunun içeriğine dair herhangi bir bilginin bulunmadığını da belirtmemiz gerekiyor. Yakında bu konuda da yeni gelişmeler yaşanabilir.

Age of Empires 2, serinin en popüler oyunu olmuştu. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala ilgiyle takip edildiğini gören geliştirici firma oyun için yeni bir sürüm daha hazırlamıştı. Söz konusu sürüm HD

Edition idi. Bu sürümde oyuna HD desteği eklenmiş ve ufak tefek değişikliklerle daha iyi bir hale getirilmişti ancak büyük bir farklılık sunulmamıştı. Definitive edition sürümünde de böyle bir durumun söz konusu olabileceği düşünülüyor.

Cevap bırakın