Age of Empires 2’yi Efsane Fiyattan Satın Alabilmek İçin Son 2 Gün!

Gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunlarından biri olarak gösterilen Age of Empires 2 HD, şu an Steam’de yüzde 80 indirimle epey cazip bir fiyattan satılıyor. Özellikle strateji sevdalılarına muhakkak önerdiğimiz bir oyun.

Bazı oyunlar vardır ki ne kadar zaman geçerse geçsin, ne kadar oyun oynarsak oynayalım yeri hep ayrıdır. İşte Age of Empires 2 de bu oyunlardan biriydi. Çok çok uzun zaman önce Microsoft tarafından yayınlanan oyun, geçtiğimiz dönemde HD ismiyle bir kez daha yayınlanmıştı ve yine büyük bir ilgi söz konusu olmuştu.

Age of Empires 2 HD, normal sürümden bazı farklılıklar içeriyor. İsminden de anlaşılabileceği üzere HD çözünürlükle oynamak için gerekli desteği sağlıyor. Hatta Full HD gibi çözünürlüklerde de kolayca çalıştırmanızı sağlıyor ve oyundaki bazı objelerin görünüşü çok daha iyi duruyor. Aynı zamanda popülasyon gibi pek çok özellik de yine geliştirilmiş halde oyunculara sunulmuş durumda.

Age of Empires 2 HD, şu an Steam platformu üzerinde 31.00 TL yerine yüzde 80 indirimle yalnızca 6.20 TL’den satılıyor. Böylece oyunu normalde olduğundan çok daha cazip bir fiyattan satın alabiliyorsunuz. Kampanya 27 Kasım günü sona erecek ve bu yüzden acele etmenizi öneririz. Şimdiden iyi eğlenceler.