Mortal Kombat 11 Ultimate Büyük Bir İndirime Girdi

Steam platformunda sevilen dövüş oyunlarından biri olarak bilinen Mortal Kombat 11 ile ilgili olarak büyük bir indirim fırsatı sunulmuş durumda. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Video oyunu alanında dövüş kategorisinde kök salmış seriler bulunmakta olup, Mortal Kombat serisinin de bu alanda oldukça popüler bir seri olduğunu belirtmek gerekiyor. Mortal Kombat serisi için sunulan iddialı video oyunlarından Mortal Kombat 11, Steam üzerinde büyük bir indirim alarak dikkatleri bir anda üzerine çekti.

Ultimate paketinin yeni fiyatı 25,50 TL oldu!

Normal fiyatı 102,00 TL olan Mortal Kombat 11 Ultimate paketinin fiyatı uygulanan %75 oranındaki büyük indirimle beraber sadece 22,50 TL oldu. Böylece oyun normalde olduğundan çok daha cazip bir fiyattan satılıyor. Uygulanan indirim 8 Ağustos akşamına kadar geçerliliğini sürdürecek olup, oyuncular oyunu avantajlı fiyatlardan satın alabilir.

Ultimate paketinin içerisinde ana oyunun yanında aynı zamanda DLC içeriklerinin de bulunmakta olduğunu belirtelim. Oyun içerisinde 37 kişilik dövüşçü kadrosu yer almakta olup, yeni eklenen dövüşçüler Rambo, Rain ve Mileena ‘da dahil 37 kişilik kadronun tamamını oynayabilirsiniz. Gerek grafikleriyle gerek oynanışı ile oyunculara iddialı bir deneyim sunmakta olan video oyununu Steam üzerinden edinip oynayabilirsiniz.

Cevap bırakın