The Witcher Serisinde Yeni Bir İndirim Daha Başladı

Dünyanın en sevilen oyunlarından The Witcher serisinde önemli bir indirim daha meydana geldi. Yeni indirim kapsamında oyuna çok uygun bir fiyattan sahip olabilirsiniz.

Gelmiş geçmiş en iyi hikayeli oyunlardan biri olarak gösterilen The Witcher serisi, zaman zaman büyük indirimler alıyor. Şimdi de Steam platformunda oyun için yeni bir indirim başlatıldı. Söz konusu indirim sayesinde oyunu normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan satın alabilmeniz mümkün.

Normal fiyatı 74.99 TL olan The Witcher 3 – Game of the Year Edition paketi, Steam platformu üzerinde gerçekleştirilen yüzde 60 indirim sayesinde 29.99 TL’den satın alınabiliyor. Yarın akşama kadar geçerli olacak olan bu güzel kampanyadan yararlanabilmek için kısa zamanınız var. Paketi satın alabilmek için ilk olarak Steam uygulamasını indirin ve kendinize bir hesap oluşturun. Hesap ücretsiz bir şekilde oluşturulabilmekte olup hesabı oluşturduktan sonra kısa sürede oyunu satın alabilirsiniz. Steam platformundan aldığınız her oyun hemen kütüphanenize eklenmektedir. Böylece The Witcher 3 oyununu da hemen indirmeye başlayabileceksiniz.

The Witcher evreni uzun zamandır oyuncuların büyük ilgi duyduğu bir evren olup oyun gerek farklı yapısıyla, gerekse oynanış sistemiyle taktir toplamakta. Güçlü grafikleri ve bitmek tükenmek bilmeyen açık dünyası ile eşsiz bir oyun olan The Witcher 3’ü muhakak denemenizi tavsiye ederiz.

Satın alacağınız söz konusu paketin içerisinde oyunun kendisi bulunduğu gibi aynı zamanda oyun için çıkan birbirinden güzel ek paketler de bulunuyor. Böylece hem oyunun yalın haline hem de DLC’lere oldukça uygun bir fiyattan sahip olabiliyorsunuz.