Armada: Modern Tanks Steam’de Yerini Aldı

Oyuncuların çok sevdiği Armada: Modern Tanks oyunu bu kez de Steam’e geldi. Böylece oyun tutkunları artık bilgisayarlarından Modern Tanks oynayabilecek.

Eğer şu sıralar güzel bir ücretsiz oyun arıyorsanız Armada: Modern Tanks oyununu oynayabilirsiniz. Aslında oyun PC için değil mobil için çıkarıldı. Fakat Android alanında çok fazla ilgi alınca PC için de çıkarılmasına karar verildi. Böylece oyun Steam’de yerini aldı. İşin güzel tarafı oynamasının ücretsiz olması. Oynayabilmek için Steam hesabınızın olması yetiyor.

Oyunda amacınız tankınızı korumak ve düşmanları alt edebilmek. Oyunda size geniş bir arazi sunuluyor ve bu arazide güzel bir etkileşimle oyununuzu oynayabiliyorsunuz. Armada: Modern Tanks yapımında dinamik hava şartları da bulunuyor. Yaz, kış gibi mevsimleri sunan haritaları var. Bunlardan birini seçip kendinize en uygun atmosferde oynayabilirsiniz. Toplam beş ülkenin tankı var. Bunlar; Amerika, Rusya, Japonya, Çin ve Almanya… Tankların farklı nitelikleri var. Bu yüzden kendinize en uygun tankı seçmeniz oldukça önemli.

Oyunun sistem gereksinimleri de oldukça makul. Bilgisayarınzıda oynayabilmek için 1 GB RAM, 2 GHz hızında Intel Core i5 herhangi bir işlemci ve 350 MB boş alana sahip olmanız yetiyor. Bunların dışında işletim sistemi olarak da minimum Windows 7 ile çalıştığını belirtelim. Oynamak için Steam mağazasını ziyaret edebilirsiniz.