Dragon Ball Unreal Multiplayer İçin Yeni Demo Çıkıyor

Dragon Ball serisinin yeni oyunu Dragon Ball Unreal Multiplayer projesi hakkında çıkış tarihine ilişkin bilgiler paylaşıldı. Oyunun demosunun çıkmasına artık sayılı günler kaldı!

Dragon Ball kendisine özgü önemli bir hayran kitlesine sahip olan bir oyun serisidir. Oyunlarla az çok içli dışlı iseniz mutlaka duymuşsunuzdur. İşte söz konusu bu seri ile ilgili yakın bir zamanda güzel bir proje daha bizlerle buluşacak. Projenin ismi Dragon Ball Unreal Multiplayer ve önümüzdeki günlerde demo sürümü oyuncuların beğenisine sunulacak.

Demo sürümlerde oyunlar test edilir ve oyuncu eğer oyunu beğendiyse satın alır. Yani almadan önce deneme imkanı sunulmuş olur ve böylece oyunun mekaniklerini gözlemlemiş olursunuz. Emudshit, bunun için oyunculara önümüzdeki Mart ayında bir fırsat tanıyacak. Ayın ilk günlerinde Dragon Ball Unreal Multiplayer Demo çıkacak. Daha önce geçen yılın Şubat ayında da bir demo paylaşılmıştı fakat oyuncular demodan memnun kalmamışlardı.

Oyun ile ilgili henüz yayımlanan bir karakter listesi yok ancak Vageta, Goku ve Trunks karakterlerinin olacağı kesin olarak biliniyor.

Cevap bırakın