Oyuncular Need For Speed Payback’te Bekledikleri Özelliğe Kavuşuyor

Need for Speed hayranları 2018’e EA Games müjdesi ile başladı. Uzun zamandır istedikleri Need for Speed Payback online gezinti özelliği oyun tutkunlarına sunuldu.

Electronic Arts, Need for Speed Payback’e 2018 yılında da gerekli desteği sürdüreceğini duyurdu. Bununla birlikte yayıncı, online ücretsiz dolaşımın gelecekteki bir güncelleme ile oyuna dahil edileceğini aktardı. Müjde Twitter’dan verildi.

Performans ve yeni özellikler oyuna ekleniyor. Araçlarınız için eğlenceli boynuzlar ekleyebilecek, renkli duman gibi çeşitli öğelerle aracınızı renklendirebileceksiniz. Ancak özelleştirme devreye girdiğinde oyun garajındaki arabalar arasında gezinmekte güçlük meydana geliyor. Mağaza her yarım saatte bir öğe yenilediği için zayıf bir arabirimi bulunuyor. Bu da oyuncunun biraz fazla beklemesi anlamına gelmekte.

Ayrıntılar şu an için bununa sınırlı olmakla beraber, Payback oyununun yeni yılda da desteklenmeye devam ettiğini görmek güzel. Özellikle geçen yıl  önemli hatalar yapan Electronic Arts, bu defa yıla oyuncuların isteklerini dinleyerek başladı. Payback’te çevrimiçi ücretsiz dolaşım duyurusu ile oyuncularını gülümsetmeyi başarmış gözüküyor.

 

 

Cevap bırakın