The Witcher 3 Hakkında Önemli Bir Kampanya Başladı

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi video oyunlarından biri olarak gösterilen The Witcher 3, şimdi Steam üzerinde kaçırılmayacak bir indirim aldı. Oyunun fiyatı yüz de 60 indi.

Günümüzde birbirinden güzel pek çok oyun piyasaya sürülüyor ancak bunların sadece bazıları bir efsane olarak nitelendiriliyor. İşte The Witcher serisi tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri olmayı başarmıştı. Bu serinin son oyunu olan The Witcher 3, 2015 yılında piyasaya sürüldü ve çıtayı adeta en üst seviyeye çıkardı. Gerek oynanışı gerekse hikayesi ile dikkat çeken Witcher, farklı evreni, Gwent’i ve kendine has diyalog sistemiyle beğeni kazanmıştı.

The Witcher 3 şimdi Steam üzerinde büyük bir indirim alarak fiyatı epey makul seviyeye indi. The Witcher GOTY sürümü yani Game of the Year Edition sürümünün normal fiyatı 74.99 TL idi. Yüzde 60 indirim alan paketin yeni fiyatı 29.99 TL oldu. GOTY sürümünün The Witcher 3 yalın halinden farkı, oyunun kendisi dışında daha sonradan çıkan tüm ek içerikleri de içerisinde barındırıyor olması. Örneğin The Witcher 3 Blood and Whine ek paketi normalde ücretli olarak satılıyor ancak GOTY sürümünü satın aldığınızda otomatikman o da sizin olacak.

Kampanya 17 Haziran akşamına kadar devam edecek. Ardından oyun tekrar eski fiyatına dönecek.