American Truck Simulator’de Kaçırılmayacak Bir İndirim Başladı

Sürüş simulasyon oyunları arasında önemlli bir yere sahip olan American Truck Simulator, Steam’de kısa süreliğine büyük bir indirime girdi. Oyunu şu an epey makul bir fiyattan satın alabilirsiniz.

SCS Software tarafından geliştirilip yayınlanan Aemircan Truck Simulator, 2 Şubat 2016 tarihinde Steam’e geldi. Normalde 59.00 TL fiyat etiketine sahip olan oyun, bu akşama kadar yüzde 75 indirimle sadece 14.75 TL ödeyerek satın alınabiliyor. Alanının en başarılı oyunlarından biri olan American Truck Simulator, harita olarak Amerika’nın oyuna dönüştürülmüş şekli olarak karşımıza çıkıyor.

Oyun için pek çok ek paket de hazırlanıp sunulmuş durumda. Bu ek paketlerde de yüzde 75’e varan indirimler var. Amerikan Truck Simulator – New Mexico paketi yüzde 20 indirimle 23.20 TL’den, American Truck Simulator Heavy Cargo Pack yüzde 33 indirimle 8.04 TL’den ve American Truck Simulator – Wheel Tuning Pack yüzde 75 indirimle 1.75 TL’den satışa sunuluyor.

Kampanya bugün akşama kadar geçerli olacak ve ardından tekrar eski fiyatından oyuncularla buluşacak. Bu arada hem oyunun yalın haline hem de indirilebilir içeriklerin hepsine sahip olmak istiyorsanız American Truck Simulator Enchanted Bundle paketini satın almanızı öneririz. Bu paket oyunu ve onun için çıkan tüm indirilebilir içerikleri kapsıyor. Fiyatı kısa süre için yüzde 75 indirimle 34.46 TL oldu.