Project Hospital Steam Üzerinde Büyük Bir İndirim Aldı

Video oyunlarından Project Hospital ile ilgili büyük bir indirim gerçekleştirildi. Oyun Steam üzerinde büyük bir indirim aldı.

Günümüzde simülasyon oyunları bir hayli yaygın olup, Project Hospital video oyunu da bu alana hizmet ediyor. Oyun bir hastane simülasyonu olup, kendi hastanenizi tasarlayarak her ayrıntıyı düzenlemenize imkan tanıyor.

İlginç tıbbi durumları olan hastaları iyileştirmeye çalışmalı, modern muayeneler, laboratuvarlar oluşturmalısınız. Aynı zamanda teşhis bulmacalarını çözebilmek için çeşitli ekipmanlardan yararlanmalı ve bunun için de şirketlerle iş birliği içerisinde olmalısınız. Hastalarınızı yeri geldiğinde ameliyata almalı ve mutlaka başarılı olmalısınız.

Normal fiyatı 40,00 TL olan Project Hospital video oyunu Steam üzerinde yüzde 60 oranında büyük bir indirim aldı. Böylece oyunun yeni fiyatı kısa bir süreliğine 16,00 TL oldu. Uygulanan indirim 30 Eylül 2021 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak.

Steam üzerinde bu tarz indirimlere zaman zaman yer verilmekte olup, pek çok popüler oyunu böylece oldukça cazip fiyatlardan satın almak mümkün oluyor. İnternet sitemizi takip ederek bu tarz indirimlerden haberdar olabilirsiniz.

Cevap bırakın