Tüm Far Cry Oyunlarında Kaçırılmayacak İndirim!

Oyun dünyasının en popüler serilerinden Far Cry’ın tüm oyunlarında büyük indirimler var. İndirimin adresi ise her zaman olduğu gibi Steam.

Türk oyuncular tarafından en çok tercih edilen sanal oyun mağazası Steam üzerinde zaman zaman gerçekleştirilen büyük indirimlere bir yenisi daha eklendi. Şimdi de Far Cry serisinin tüm oyunları indirime girdi.

Serinin ilk oyunu olan Far Cry’dan son oyun olan Far Cry 5’e kadar tüm oyunlarda yüzde 66’a uzanan indirimler var. Böylece tüm Far Cry oyunları normalde olduğundan çok daha uygun bir fiyattan satın alınabiliyor.  Serinin son oyunu olan Far Cry 5, aldığı yüzde 33 indirimle 140.03 TL’den satılıyor. Far Cry Primal oyununun yeni fiyatı ise 70.00 TL.  Özellikle son çıkan Far Cry 5 oyunu pahalı olduğu için pek çok oyuncu satın alamamıştı. Ancak bu indirim sayesinde satın alabilirler.

Kampanya iki gün daha devam edecek. 31 Ağustos gecesi tekrar eski fiyatından satılmaya başlanacak.

Far Cry hakkında 

Ubisoft tarafından ortaya konulan bu seride oyuncular FPS bakış açısı ile aksiyon deneyimi yaşıyor. Her oyunda farklı karakterlerin rolüne bürünüyor ve kendimizi derin iç savaşların ortasında bir taraf seçerken buluyoruz. Vahşi doğanın hakim olduğu oyunda ada hayatına adapte olmuş, vahşi hayvanlarla iç içe yaşayan halkla ve onların çeşitli adetleriyle tanışıyor, biz de zamanla ortama uyum sağlayarak onlardan biri oluyoruz. Oyunda avlanmak, kaliteli silahlar edinmek ve doğru tercihleri yapmak son derece önemli. Açık dünya temalı bu oyunda yapabileceklerinizin sınırı yok. Dilerseniz arabayla özgürce gezebilir, dilerseniz ana senaryoyu oynayabilir, dilerseniz de yan görevlere ve karakol hakimiyetlerine odaklanabilirsiniz.