Half Life Serisi Neredeyse Bedava Oldu!

Oyuncuların sevdiği serilerden Half Life, Steam platformuna özel büyük bir indirimle karşımıza çıktı. Serinin tüm oyunlarında tam yüzde 90 indirim var.

Half Life serisi günümüzde hala ilgiyle oynanan seriler arasında yer alıyor. Oyuncular yeni bir Half Life oyununun çıkmasını dört gözle bekliyor. Steam platformunun sahibi olan Valve, aynı zamanda Half Life geliştiricisi ve bu da Half Life için yeni oyun çıkması yönündeki baskıları arttırıyor.

Steam platformunda dün akşam Valve tarafından başlatılan dev yaz indirimleri en çok Valve’in kendi oyunlarını etkiledi. Valve tarafından ortaya konulan Half Life serisinde çok büyük bir indirim gerçekleştirildi. Serinin tüm oyunları yüzde 90 indirime girdi.  Böylece tüm Half Life oyunları neredeyse bedava oldu.

Normal fiyatı 18.50 TL olan Half Life 2, yüzde 90 indirimle 1.85 TL’ye indi. Half Life 1 de yine aynı fiyattan alıcı bekliyor. Öte yandan indirilebilir içerikler için de yüzde 90 indirimlerin olduğunu ve onların da çok uygun bir fiyata denk geldiğini belirtelim.

Bu kampanya uzun süre devam edecek ancak ne kadar çabuk elde ederseniz o kadar iyi! Steam’de bu kadar büyük çapta indirimler yıldan yıla denk geliyor.