Farming Simulator 17 Tarihi Bir İndirim Aldı

Steam platformunda yeni bir indirim daha açığa çıktı. Sevilen çiftlik simulasyon oyunlarından Farming Simulator 17, tarihi bir indirim alarak çok uygun fiyata indi.

Yeni modern çağ çiftçisinin dünyasını konu edinen oyun, sizleri çiftlik oyunları kategorisinde gerçekçi bir simulasyona davet ediyor. Genel olarak çok olumlu puanlar alan oyun, 24 Ekim 2016 yılında piyasaya sürülmüş, döneminin dikkat çeken oyunları arasında yer almıştı. Fakat pek çok oyuncu da fiyatının yüksekliğinden ötürü satın alamamıştı.

Oyunun yalın hali şu an Steam üzerinde %50 indirim ile 70.00 TL’den 35.00 TL’ye düştü. Böylece oyuna uygun bir fiyattan sahip olabiliyorsunuz. Aynı zamanda oyun için çıkan pek çok ücretli indirilebilir içeriğin de içerisinde yer aldığı Farming Simulator 17 – Platinum Edition paketi de çok uygun bir fiyata indi. Normalde 100.00 TL olan paket, şu an için 75.00 TL’den alıcı bekliyor. Bu paketi satın aldığınızda hem oyunun kendisine hem de Platinum Edition DLC’ye sahip oluyorsunuz.

Platinum Edition DLC ve yalın sürümün bulunduğu Platinum Edition paketinin içerisinde diğer DLC’lerin olup olmadığı bilinmiyor fakat büyük olasılıkla bulunmuyor. Yani sadece tek DLC pakete dahil. Yine de diğer üç ücretli DLC’de de indirim olduğunu, bu indirimlere Steam mağazası üzerinden ulaşabileceğini belirtelim.

Steam’in meşhur Hafta Ortası Çılgınlığı kampanyası kapsamında geçerli olan bu indirim 16 Mart akşamına kadar devam edecek.