Cossacks 3 İçin Yüzde 50 İndirim Fırsatı Başladı

Sevilen oyunlardan Cossacks 3, yüzde 50 indirim alarak çok uygun bir fiyata indi. İndirimin adresi ise Steam…

Gerçek zamanlı strateji oyunlarının her ne kadar çok büyük bir kitlesi olmasada kemik bir oyuncu kitlesinin olduğu su götürmez bir gerçek. Bazı oyuncular gerçek zamanlı strateji oyunlarına karşı ayrı bir ilgi duyuyor. İşte bu tarz bir oyuncuysanız ve henüz Cossacks 3’ü oynamadıysanız şimdi elinizde çok önemli bir fırsat var.

Oyunun Steam üzerindeki normal fiyatı 31.00 TL idi. Aldığı yüzde 50 indirim ile birlikte 15.50 TL’ye indi. Aynı zamanda Complete Cossacks 3  Experience paketinde de büyük bir indirim var. Bu paketin içerisinde GZS ile ilgili 7 ürün var. Paketin normal fiyatı 94.00 TL iken aldığı yüzde 65 indirim ile 32.90 TL’ye düştü.

İndirim yarın akşam TSi 20:00’a kadar geçerli olacak. Ardından hem paket için yüzde 65 indirim, hem de oyun için sunulan yüzde 50 indirim sona erecek.

Cossacks 3 şu an Steam’in en çok satanlar listesinde yer alıyor.  Aynı zamanda oyun için şu ana kadar yapılan incelemeler sonucunda çoğunlukla olumlu puan aldığını belirtelim. Satın almak için oyunun Steam sayfasını açıp sepete ekleme butonuna tıklayabilirsiniz. Steam cüzdanınızdaki sanal bakiyeyle de satın alabilirsiniz.