Kingdom Come: Deliverance Oyununda Önemli Fırsat!

Günümüzün ilgiyle takip edilen oyunlarından Kingdom Come: Deliverance, yarın geceye kadar Steam platformunda büyük bir indirimle satılıyor.

Birbirinden kaliteli pek çok oyunla karşılaşıyoruz ve bu yıl piyasaya sürülen en iyi oyunlardan biri de kuşkusuz Kingdom Come: Deliverance oldu. Şubat ayı içerisinde oyuncularla buluşan Kingdom Come: Deliverance, sahip olduğu kaliteli yapı ile oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Özellikle makanikleri bakımından uzun yıllardır doldurulamayan bir boşluğu dolduran Kingdom Come: Deliverance, bağımsız yapımcı tarafından ortaya konulduğu anlaşılınca daha da fazla taktir edilen bir oyun olmuştu.

Şimdi Kingdom Come: Deliverance için oldukça güçlü bir indirim başladı. Oyun yüzde 40 oranında büyük bir indirim alarak daha makul bir fiyata indi. Oyunun yeni fiyatı 53.40 TL oldu. Bu fiyat yalnızca yalın hali için geçerli olup eğer ek içeriklere da sahip olmak istiyorsanız her bir ek içerik için ayrı bir indirimin bulunduğunu söyleyebiliriz. Hatta yine Steam üzerinde yayınlanan bir Deliverance paketinde hem oyun hem de onun için sunulan tüm içerikler bulunuyor. Bu paketin ismi Game + OSD + Artbook olup şu an sınırlı süre için 67.62 TL’den satın alabilirsiniz.