Kingdom Come: Deliverance Hakkında Büyük Fırsat!

Alanının popüler oyunlarından biri olan Kingdom Come: Deliverance, şimdi Steam üzerinde epey cazip bir kampanya aldı ve indirimli fiyattan satılıyor. İşte konuya ilişkin detaylar…

Video oyunları günümüzde büyük ilgi görüyor. Özellikle orta çağ dönemine ait, hikaye bazlı oyunlara yönelik de büyük bir ilgi olduğunu belirtmek gerekiyor. Kingdom Come Deliverance bu oyunlardan biri oldu ve geçtiğimiz yıl resmen piyasaya sürüldü. Oyun kısa sürede epey beğenildi.

Her ne kadar oynanış sistemiyle alakalı bazı eleştirilere sebep olsa da Kingdom Come: Deliverance şu an oyuncuların satın almayı en çok istediği yapımlardan biri. Şu an da gerçekleştirilen kampanya ile birlikte de oyuncular rahatlıkla satın alabilir. Oyunun normal fiyatı 50 TL iken aldığı %50 oranında dev indirimle birlikte yeni fiyatı yalnızca 25 TL oldu.

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition içeriği için de indirim gerçekleştirildi ve paketin yeni fiyatı 47 TL oldu. Kingdom Come: Deliverance Royal Edition paketinin avantajı oyunun kendisini içerdiği gibi aynı zamanda ek paketleri de içerisinde barındırması.

Kampanya 9 Eylül akşamına kadar devam edecek olup ardından oyunun eski fiyatlarına dönmesi bekleniyor. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız gerçekleştirilen bu indirim fırsatını kaçırmayın.

Cevap bırakın