Kingdom Come: Deliverance İçin Kritik Bir Güncelleme Çıktı

Kingdom Come: Deliverance oyuncuları için yeni bir güncelleme daha paylaşıldı. Söz konusu güncelleme oyundaki bazı önemli hataları gidermekte ve oyuna Hardcore Modu eklemekte.

Oyundaki ışık optimizasyon problemleri nedeniyle oluşan donmalar epey can sıkıyordu. Bu durumun önüne geçmek isteyen WarHorse, bir güncelleme yayınladı. Güncellemeyle beraber donma sorunu ortadan kalktı. Aynı zamanda bazı NPC sorunları da giderildi. Oyunun biraz daha stabil bir hale gelmesi sağlanmış oldu.

Kingdom Come: Deliverance kendi içerisinde zorluk seviyeleri bulunan bir oyun ancak en zor seviye bile size yetmiyorsa Hardcore isimli yeni modun tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Geliştirici WarHorse, güncellemeyle beraber oyuna yeni bir zorluk modu ekliyor. Bu zorluk modu, benzeri görülmemiş zorluk derecelerini oyuna enjekte ediyor. En zor seviyeyi seçtiğinizde artık ufak tefek bazı oyuncu yardımları da kaldırılıyor ve NPC’ler çok daha güçlü oluyor. Bu yüzden oyunu bitirebilmeniz çok daha uzun zaman alıyor.

Yenilikçi grafikleri ve oynanış tarzıyla beğenilmişti

Şubat ayında piyasaya sürülen Kingdom Come: Deliverance, beklenenden çok daha fazla beğenilmişti. Sahip olduğu gerçekçi grafikler ve oynanış sistemiyle pek çok hayran kazandı.  Warhorse Studios oyun için sürekli güncelleştirmeler, modlar yayınlayarak Deliverance’i daha da güzel bir hale getirmeye devam ediyor.