Kingdom Come: Deliverance Anlık Oyuncu Sayısı 95.863 Oldu!

Kingdom Come: Deliverance oyununa olan ilgi katlanarak devam ediyor. Oyundaki eş zamanlı oyuncu sayısı 100.000’e yaklaştı.

Orta çağ zamanını konu edinen kaliteli bir RPG oynamayı özlemiştik. Kingdom Come: Deliverance, bu açlığımızı gideren çok güzel bir oyun. İşte bu sebeple oyun henüz ilk haftasında olmasına rağmen sürekli büyüyor. Daha önce yaklaşık 80.000 anlık oyuncu sayısı rekoru kıran oyun, şimdi de kendi rekorunu egale ederek 95.863 eş zamanlı oyuncu sayısına ulaştı.

Oyunun geliştiricisi Warhorse, hedeflerinin 1 milyon kopya satmak olduğunu açıklamıştı. Bu açıklama aslında oyunun bu kadar fazla başarılı olacağının tahmin edilmediği bir açıklamaydı. Belki de bu kadar haber yapılacak, tüm dünyada dikkat çekecek bir oyun olduğunu düşünmüyorlardı. Fakat bazen en iyi reklam projenin kendisidir. Eğer projeniz çok kaliteli ise bunu duyuracak platformlar da vardır. Şu an dünya üzerinde çok sayıda haber sitesi bu oyundan bahsediyor. Oyun inceleme siteleri tarafından yapılan incelemelerden de yine yüksek puanlar almayı başardı. Bu da elbette oyunu daha da ünlü ve satılan bir yapım haline getirdi ve beraberin anlık oyuncu sayısı rekoru yaşandı.

Kategorisinde pek çok oyunu şimdiden geride bırakmayı başaran Kingdom Come: Deliverance için çok yakında yeni güncellemeler de çıkacak. Böylece oyun daha hatasız ve daha fazla özellik içeren bir hale bürünecek.