Kingdom Come: Deliverance İndirime Girdi!

Popüler oyunlardan Kingdom Come: Deliverance büyük oranda indirim aldı. Böylece oyun oldukça makul bir fiyattan satılıyor.

Pek çok oyuncu uzun süredir Kingdom Come: Deliverance için büyük bir indirim gelmesini bekliyordu. Nitekim beklenen oldu ve oyun şu an yarı yarıya indirimli bir şekilde satılıyor. İndirimin adresi ise Steam.

Steam platformu son zamanlarda indirim haberlerine yine hız vermeye başladı. Pek çok oyunda büyük oranda indirim sunuluyor ve böylece oyunlar oyuncular için daha cazip bir hale bürünüyor. Kingdom Come: Deliverance için gerçekleştirilen yeni indirimle birlikte oyun eskiden 89.00 TL’den satılıyorken şu an yalnızca 44.50 TL’den satılıyor.

Kampanya bir süre daha geçerli olacak ve ardından oyun tekrar eski fiyatına dönecek. Öte yandan oyunun DLC içeriklerinin de bulunduğu Collection paketinin de büyük oranda indirimde olduğunu belirtelim. Collection paketi için gerçekleştirilen indirim oranı %49 olup şu an paketi 77.57 TL’den satın almak mümkün.

Kingdom Come: Deliverance, orta çağ zamanında geçen bir savaş oyunu olup rol yapma türünde oldukça geniş, dolu dolu bir içerik sunuyor. Oyunun Türkçe dil desteği de bulunuyor. İndirimden faydalanmak için resmi Steam sayfasına göz atabilirsiniz.

Kingdom Come Deliverance oyununun Steam platformunca 2018 yılının en iyi oyunları arasında aday gösterildiğini de belirteliem. Bu oylama sonucunda pek çok Türk oyuncu oyunu Kingdom Come Deliverance’dan yana kullanmıştı ancak sonuçlar açıklandığında kazanan taraf PUBG olmuştu.

Oyunun geliştirici firması ise WarHorse olup tıpkı CD Projekt RED gibi gelecek vadeden güçlü bir kadrosu var. Açıkçası biraz CD Projekt RED’i örnek aldığını da düşünüyoruz çünkü Kingdom Come: Doliverance oyunu The Witcher serisinden çok fazla esinti içeriyordu.

Cevap bırakın